coaching dla firm warszawa

Trenerem biznesu i coachem jestem od 1995 roku. Od tego czasu zorganizowałem blisko 1200 szkoleń i i sesji coachingowych dla firm z Warszawy i innych polskich miast. W pracy stawiam na dialog i partnerstwo. Nieustannie też staram się podnosić jakość świadczonych usług i rozszerzać ich ofertę. Sukces klientów jest dla mnie najważniejszy.

Poniżej opinie osób, które uczestniczyły w moich szkoleniach lub coachingu.

Trener ma bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe. Jest profesjonalistą. To szkolenie jest dla mnie bardzo cennym doświadczeniem.
Bank Millennium S.A., Anita Kędzior- Zabęcka

Podejście jest bardzo praktyczne i pozwala pobudzić pewne potencjały tkwiące w ludziach.
MAN Bus Sp. z o.o., Wiesław Romańczak

Andrzej Stępień to doświadczony, wyrazisty trener. Wypracował swój własny, niepowtarzalny styl, oparty na jego osobowości. Najważniejsze jednak jest, że przekazuje wiedzę efektywnie, pozostając uważnym na potrzeby słuchaczy. Czy wybrałbym się na jego szkolenie? Tak.
CANEUM, Tomasz Dudkiewicz

Podczas szkolenia prowadzonego przez Andrzeja Stępnia panuje taka atmosfera, że można wyłączyć element stresu i oddać się zaangażowaniu w szkolenie.
GSK Commercial Sp. z o.o., Katarzyna Nowakowska

Bardzo dobre szkolenie. Czekałem na nie i nie zawiodłem się.
MARSH Sp. z o.o., Maciej Łagodowski

Z Andrzejem Stępniem znam się od 2013 r. ze szkolenia w ramach prowadzonego przez niego projektu. Andrzej dał się poznać jako osoba wzbudzająca duże zaufanie, otwarta, życzliwa, nietworząca barier komunikacyjnych w relacji z różnymi typami uczestników szkolenia. Zajęcia prowadził w sposób ciekawy, przykuwający uwagę wszystkich uczestników szkolenia. Mnie najbardziej podobało się to łączenie doświadczenia pracy pilota myśliwców (którym był) z działaniem nastawionym na rozwój kompetencji komunikacji, poznawanie umiejętności trenerskich w miłej, sympatycznej i twórczej atmosferze. Dlatego też gorąco polecam szkolenia prowadzone przez Andrzeja Stępnia!
Obserwatorium Rynku Sztuki, Paweł Bernaś

Andrzej swoimi treningami pomógł nam zamienić ponad 100 pracowników liniowych, techników, inżynierów w grupę sprawnych coach’ów, umiejących skutecznie przekazywać wiedzę i umiejętności z zakresu swoich branż. Zabezpieczył w ten sposób funkcjonowanie jednego z filarów dużego projektu zarządzania kompetencjami w naszej firmie.
EDF Polska S.A., Paweł Tomczyk

Narzędzia komunikacyjne pokazane w bardzo przystępny sposób, pozwalający i zachęcający do samodoskonalenia oraz wprowadzania w życie.
GSK Commercial Sp. z o.o., Małgorzata Sielicka

Bardzo ciekawe doświadczenie, pomaga zrozumieć innych.
MAN Bus Sp. z o.o., Artur Szmiłyk

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Pana Andrzeja Stępnia. Wiedza, doświadczenie w umiejętności jej przekazania uczestnikom szkolenia, wyraźnie wyczuwalne zaangażowanie w prowadzenie zajęć, a także takt i kultura osobista to niektóre tylko przymioty Pana Andrzeja. Krótko: podczas wielu różnych szkoleń poznałem różnych trenerów, w tym zaledwie kilku bardzo dobrych. Pan Andrzej Stępień należy do tej drugiej, nielicznej grupy.
STILL Polska Sp. z o.o., Krzysztof Żak

Bardzo dobre szkolenie, przydatne w praktyce. Poleciłabym innym. Wrócę na pewno do materiałów ze szkolenia.
GSK Commercial Sp. z o.o., Dominika Dworak

Taki trener powinien zawsze prowadzić szkolenia. Uważam, że takie szkolenie bezwzględnie powinien odbyć każdy manager, aby mógł w odpowiedni sposób przygotować pracownika/ grupy do realizacji założonych zadań.
Bank Millennium S.A., Piotr Cichoń

Andrzej Stępień to cierpliwy i konsekwentny trener. Dzięki metodom szkoleniowym, które zastosował i umiejętności dopasowania komunikacji interpersonalnej do mnie – zrozumiałem, na czym polega istota informacji zwrotnej, jak również metoda uczenia dorosłych Davida Kolba. To postać innowacyjna, dynamiczna i refleksyjna – trudno nudzić się na szkoleniach prowadzonych przez Andrzeja. Zdecydowanie polecam!
CONSALTO-Warszawa, Wojtek Bazylak

Fajne szkolenie, zwraca uwagę na bardzo ważne elementy naszej pracy.
GSK Commercial Sp. z o.o.,Andrzej Gromek

Naprawdę warto wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez Andrzeja Stępnia.
CEMEX Polska Sp. z o.o., Wojciech Trojanowski

Wrażenie zrobiła na mnie droga zawodowa Andrzeja: pilot, handlowiec, manager, trener. Bez wątpienia byłam pod wrażeniem doświadczenia branżowego Andrzeja. Pomyślałam, że jest to osoba z ogromnym zasobem w pracy trenera biznesu. W mojej ocenie Andrzej ma wiedzę merytoryczną i doświadczenie, co czyni go osobą pewną siebie i tego, co mówi. Pasowała mi dynamika, sposób prowadzenia, prezentowania treści szkoleniowych – chętnie słuchałam i wchodziłam w proponowane ćwiczenia. Bez wątpienia Andrzej wzbogacił mój warsztat trenerski. Fajnie uczyć się od ekspertów! PRACOWNIA ZMIAN, Magdalena Krupa – Witkowska

Profesjonalny trener. Szkolenie bardzo rozwijające. Mam chęć zastosować w praktyce wiedzę ze szkolenia.
GSK Commercial Sp. z o.o., Bożena Smal

Szkolenie prowadzone przez trenera o dużej wiedzy i z dużym doświadczeniem trenerskim. Wysoki profesjonalizm. Potrafi dotrzeć do wszystkich uczestników. Po raz pierwszy brałem udział w szkoleniu, gdzie wykorzystywana była muzyka. Super sprawa.
Bank Millennium S.A., Gerard Bakiera

Pan Andrzej w pracy trenerskiej odznacza się bardzo profesjonalnym warsztatem. Świetnie panuje nad grupą. Treści merytoryczne przekazuje w sposób jasny i klarowny. Umiejętnie przekazuje informacje zwrotne. Korzysta z nowoczesnych pomocy multimedialnych. Zajęcia prowadzi w sposób interaktywny, wykorzystując warsztatowe metody pracy. Buduje przyjazną atmosferę. Jeżeli potrzebujesz wnikliwej, konstruktywnej, motywującej informacji zwrotnej na temat aktualnego stanu Twoich kompetencji trenerskich czy menedżerskich, to Andrzej będzie odpowiednią osobą. Skutecznie pyta, uważnie słucha, celnie obserwuje, analizuje osobowościowo i zawodowo, daje cenne rekomendacje. Motywuje do zmiany i ciągłego rozwoju „wytrącając” Cię z poczucia samozadowolenia i tzw. strefy komfortu. Przy tym wszystkim, profesjonalny i przyjazny.
LA TINTA, Agnieszka Binek-Kaszyńska

Szkolenie pozwoli w łatwy sposób odkryć nowe możliwości rozwoju.
GSK Commercial Sp. z o.o., Paweł Wszelaki

Warto było brać udział w szkoleniu, ponieważ pokazało mi słabe strony w kontaktach z podwładnymi. Mam już pomysły do zrealizowania w praktyce, żeby to zmienić.
CEMEX Polska Sp. z o.o., Paweł Młynarczyk

Profesjonalny trener powinien mieć ogromną wiedzę i Andrzej taką ma, doskonale ją przekazuje i rozpoznaje Twoje potrzeby. Motywuje do pracy i daje wsparcie, uczy jak stosować informacje, którymi się dzieli. Polecam Andrzeja.
FHU ALPA, Aleksander Głowacki

Szkolenie bardzo dobre merytorycznie i bardzo przydatne w codziennej pracy. GSK Commercial Sp. z o.o., Radek Krasicki
Wiele można wynieść z jego szkolenia i zastosować od razu w praktyce.
MAN Bus Sp. z o.o., Tomasz Sokół

Jeżeli potrzebujesz wnikliwej, konstruktywnej, motywującej informacji zwrotnej na temat aktualnego stanu Twoich kompetencji trenerskich czy menedżerskich, Andrzej będzie odpowiednią osobą. Skutecznie pyta, uważnie słucha, celnie obserwuje, analizuje osobowościowo i zawodowo, daje cenne rekomendacje. Motywuje do zmiany i ciągłego rozwoju „wytrącając” Cię z poczucia samozadowolenia i tzw. strefy komfortu. Przy tym wszystkim, profesjonalny i przyjazny. ASSA FORTITUDO, Anita Goździkowska
Zdecydowanie poleciłbym udział w szkoleniu, nie tylko ze względu na przydatność w życiu zawodowym, ale też prywatnym.
GSK Commercial Sp. z o.o., Mikołaj Kamiński

Interesujący sposób uświadomienia sobie potencjału rozwoju własnych umiejętności.
MAN Bus Sp. z o.o., Artur Szmiłyk

Trener zaangażowany w tematykę warsztatów. Wspaniale przygotowany, wysoki profesjonalizm. Brak elementów stresujących. Stosował liczne przykłady z życia, treści tłumaczył jasno i zrozumiale. Wysoka kultura osobista i poczucie humoru sprawiało, że czułam się dobrze i komfortowo. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miała okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Pana Andrzeja Stępnia.
INMOBILARIOS Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, Barbara Pieczkowska

Zachęcam do szkolenia – cenna wiedza + miła atmosfera.
GSK Commercial Sp. z o.o., Marcin Tańczak

Najbardziej interesujący dla mnie element szkolenia to analiza własnego zachowania. MARSH Sp. z o.o., Barbara Bednarek
W 2013 roku uczestniczyłam w kursie „Profesjonalny Trener Biznesu” prowadzonym przez Pana Andrzeja, który był również autorem podręcznika „Komunikacja w kontaktach z klientami”. W mojej ocenie Pan Andrzej wykazał się dużym profesjonalizmem, potrafił stworzyć przyjazną atmosferę, a zajęcia były prowadzone w sposób interesujący, zawierały wiele ćwiczeń, co w istotny sposób wzbogaciło moją wiedzę i umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej. Dziękuję!
PROFIDO, Iwona Bernaciak

Szkolenie jest wartościowym, rozwojowym szkoleniem zarówno dla początkujących jak i doświadczonych managerów. GSK Commercial Sp. z o.o., T. Pacholec
Bardzo Profesjonalny i Rzetelny Trener Biznesu, zajęcia minęły tak szybko, że mało kto orientował się, że już czas na posiłek czy sen. O poranku natomiast tak energetyzująca muzyka na wstępie, że niemal każdy z uczestników pędził co sił, żeby nie stracić rozpoczęcia zajęć. I tak co dnia i wieczora, przez całe pół roku.
MAXER Sp. z o.o., Marian Markiewicz

Bardzo poleciłbym jego szkolenia niezależnie od stopnia umiejętności i wiedzy.
GSK Commercial Sp. z o.o., Arkadiusz Oczkowski

Profesjonalny, uroczy, z charyzmą. Szkolenie prowadzone przez Andrzeja to 100 % mojej aktywności.
Perfect Image, Paulina Bielecka

Wysoki profesjonalizm, ogromna wiedza merytoryczna i doświadczenie. Szkolenia prowadzone w bardzo praktyczny sposób – polecam.
KDR Kształcenie Doskonalenie Rozwój, Marlena Adamska

Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przyniosły szkolenia prowadzone przez Pana Andrzeja Stępnia. Przekaz i sposób prowadzenia szkoleń były świetnie dopasowane do odbiorców, całość podana w ciekawy i inspirujący sposób.
Anna Pengal-Irlik, PIK Serwis

Dziękuję za zaufanie i owocną współpracę, a szukających dobrego trenera biznesu i dobrego coacha w Warszawie i całej Polsce zapraszam do kontaktu!
Andrzej Stępień